Google Play Store Apk İndir

Google Play Store indir ücretsiz, Google play store indir samsung, Google play indir telefona, Play store nasıl indirilir, Play Store indir bedava, Play Store Güncelle Sayfasını İnceliyorsunuz.

Google Play Store (APK), kullanıcıların tüm Android oyunlarına ve uygulamalarına tek bir yerden ulaşabilmeleri için Google tarafından geliştirilmiş olan dünyanın en popüler mobil uygulama mağazasıdır.
İlk defa 23 Ekim 2008’de Android market ismiyle online ortamda, kullanıcılarla buluşan Google Play Store aradığınız her şeyi tek çatı altında toplamış, adeta bir online kütüphane tadında bir uygulamadır. İçeriğinde 1 milyondan fazla uygulama bulunduran Google Play Store, yalnızca uygulamalar hakkında bilgi vermekle ve indirmekle kalmıyor, hoşlanabileceğiniz, önerilen, yeni, güncellenmişler ve haftanın fırsatı gibi size tavsiyelerde bulunuyor.

Play Store Kullanmak için ne şarttır?

Öncelikle Google Play uygulamasından akıllı telefonunuza veya tabletinize uygulama yüklemej için Gmail hesap bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Google Play’ın arama bölümünden istediğiniz uygulama veya oyunu arayarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Play Store’dan Görüntü


Playstore 5.3.5 Apk İndir

NOT: Apk kurulumu hakkında bilgisi olmayanlar apk’yı indirdikten sonra diğer konumuz olan APK Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Apk Kurulumu

Leave a Reply