Governor of Poker 2 Premium Hile Mod Apk İndir (v3.0.6)


Governor of Poker 2 Premium Hilesi İndir, Governor of Poker 2 Premium Para Hilesi İndir, Governor of Poker 2 Premium Mod Apk Download, Governor of Poker 2 Premium Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Governor of Poker 2 Premium Oyunu virüssüz ve direk hızlıca sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Üstelik güncel olarak çalışma yürüten sitemizdeki dosyalar tamamen virüssüz bir şeklide çıkıyor karşınıza.
3.0.6 versiyonu modlanmış Hileli versiyonunu indirebilirsiniz. Oyunun güncel versiyonu süreklilik halinde sitemiz üzerinde yayınlanacaktır.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Governor of Poker 2 Premium Play Store’da katı oyunu olarak yer alan bu oyunun indirilme rakamları 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun yapımcısı Youda Games Holding B.V. kağıt oyunları kategörisinde oyunun hakkını veriyor diyebiliriz. 
Playstore’da Oyunu 5.868 kişi yıldız vermiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü yıldız oylaması veren oyuncu sayısıda 414 oya sahip.

“Kağıt oyunlarına karşı ilginiz varsa, bu oyunun ilginizi çekeceğinden eminiz. Telefonunuza indireceğiniz oyun için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacak. Farklı kağıt oyunları arasından seçtiğiniz bu oyun için, hem zamanınızı güzel geçireceksiniz, hem de oyunu oynarken keyif alacaksınız. Farklı modlarda oynanabilen bu oyun için, tek yapmanız gereken cihazınıza indirmek ve kurulumu tamamlamak. Oyunda hem sizin, hem de çevrenizdekilerin ilgisini çekecek olan bu oyun, oldukça keyif vermeye devam ediyor. Bütün güncellemelerini yine sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Governor of Poker 2 ile OFFLINE POKER OYNAMAYA ve Texas’teki her kovboyu bu harika Texas Hold’em Poker RPG oyununda yenmeye hazır mısınız?

Milyonlarca poker oyuncusu tarafından keyifle oynanan bu eğlenceli oyunu şimdi mobil olarak ve herhangi bir internet bağlantısı olmadan oynayabilirsiniz.
Poker öğrenmek isteyenler için büyük fırsat! Texas Holdem Poker kılavuzu ile zorlu rakiplere karşı mücadele etmeyi öğrenin ve gerçek poker yeteneklerinizi geliştirin.
Kazandığınız parayı evler satın almak için harcayın. Ulaşımınızı sağlayın ve zorlu rakiplere karşı oynayıp Texas’ın yeni poker valisini yenin.

Özellikler:
-Saatler süren oynanış süresi.
Tarafınızdan yenilmeyi bekleyen 80 zorlu rakip.
19 şehirde 27 muhteşem tasarlanmış mekan.
5 büyük endüstriyel yapıyı ele geçirin.

-Harika Poker Oyun Motoru
Acemiler ve profesyoneller için tasarlanmış yepyeni bir oyun motoru sizleri bekliyor.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir