Green Force: Unkilled Hile Mod Apk İndir (v3.9)


Green Force: Unkilled Hilesi İndir, Green Force: Unkilled Hile Mod Apk İndir, Green Force: Unkilled Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Green Force: Unkilled Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.9 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Green Force: Unkilled Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Raptor Interactive & Trinity Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 15.007 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,9 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 2.114 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Kasım 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

6 yorumlar

  1. Manyak Bir Oyun Süper

  2. Aslan. Sadiqov

    Iyi Guzel

  3. Muhammed Kuddusi BOZTAŞ

    Artık daha iyi

  4. Cok iyi Gercekten cok iyi

  5. Oynamadım inşallah güzel oyundur

  6. Oyun hakkında… Bu oyun çok güzel bir oyun.Bence bu oyunu kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir