Gun Strike Online CS GO Hile Mod Apk İndir (1.4)


Gun Strike Online CS GO Hilesi İndir, Gun Strike Online CS GO Hile Mod Apk İndir, Gun Strike Online CS GO Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Gun Strike Online CS GO Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Gun Strike Online CS GO Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 500.000 – 1.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan rasoft Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 9.133 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.080 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

“Gun Strike Online CS GO” 3D silah savaş oyunu.Sıcak ve gerçekçi oyun sahneleri ile aklınızı başınızdan alacak.

Gun Strike Online CS GO, Android akıllı telefonunuzda ve tabletinizde nostaljik Counter-Strike tarzı oyun deneyimini sunuyor! Pürüzsüz ve özelleştirilebilir dokunmatik denetimlerin keyfini çıkarın ve heyecan verici çapraz ateş ile diğer oyunculara karşı web’de ve diğer mobil platformlarda oynayın.

Bir takım oluşturun, arkadaşlarınızı ekleyin ve dünyanın her tarafından çevrimiçi rakiplerinize karşı gizli savaş becerilerinizi keşfedin!

Arkadaşlarınızın yanında egemenlik için savaşın veya şahsi skorborda liderlik yaparak becerinizi dünyaya gösterin.

Ak47, tabanca veya bıçak satın alarak teröristleri bulmaya gidebilirsiniz. Onları bulun kim olduğunuzu gösterin. Karşılaşın ve en kötü düşmanlarınızı vurun, ancak önce bunu yapmadığından emin olun.

Oyundan Görüntü

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

2 yorumlar

  1. Nedense telsiz e basıyorum ama konu şulmuyo o yüzden bir yıldız kırdım??

  2. Cevahir Tursun

    Abi süper on numara beş yıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir