GUNNER’S BATTLEFIELD Hile Mod Apk İndir (v2.0.5)


GUNNER’S BATTLEFIELD Hilesi İndir, GUNNER’S BATTLEFIELD Hile Mod Apk İndir, GUNNER’S BATTLEFIELD Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

GUNNER’S BATTLEFIELD Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.0.5 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Tag Action Games Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Tag Action Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 52.015 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 6.958 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Şubat 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

SAVAŞÇI – GUNNER’S BATTLEFIELD
İşte dünyanın en iyi savaşçısı! Merhamet yok! Zafere git!
Sen, dünyanın en iyi savaşçısı, kahraman komando askeri, keskin nişancı atıcı, rifleman, silahlı adam ve silahçı ve dünyanın çeşitli ülkelerinde düşman kuvvetlerini ve kötü adam teröristlerini yok etmek için özel bir görev görevi görevi görebilirsiniz. Bu savaş nihai hayatta kalma testi ve atış sahası olacak. Düşman ordusunun askeri güçleri ve kötü adam teröristleriyle savaşmak için modern silah ve silahlar kullanıyorsunuz. Düşmanınız silah ve tabancalarla, hatta hava kuvvetleri savaş uçakları, uçaklar ve uçaklarla gerçekten iyi donanımlıdır. Ayrıca donanma savaş gemileri, uçak gemileri ve tank desteği var. Fakat bu sizin için sorun olmamalı, çünkü en iyi suikastçı olarak eğitildiniz. Eğitiminiz sizi her türlü savaş, kavga, savaş, hayatta kalma ve silahla mücadele için hazır hale getirdi. Sizi bekleyen bir savaş şiddetli bir mücadele var.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Tekken Card Tournament Hile Apk İndir (v3.422)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Tekken Card Oyunun Hileli Mod apk dosyasını hızlıca indirebilmeniz mümkün. Tekken …

7 yorumlar

 1. Bu oyunu icadı edenin allah belasını versin oyun deyil sanki baş belasi

 2. Super Harika

 3. On Numara

 4. M.Samet Karakaşlı

  Vasat Rezalet.

 5. Berivan Baskale

  Cok reklam var kurmayin Cok reklam var bu ne ya oyun oynamiyor kaldiriyorum berbat

 6. Berbat reklamlardan oyun oynanmiyor

 7. Güzel oyun Süper tavsiye ederm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir