Guns’n’Glory Hile Mod Apk İndir (v1.8.2)

Guns’n’Glory Para Hilesi İndir, Guns’n’Glory Hile Mod Apk İndir, Guns’n’Glory Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Guns’n’Glory adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
1.8.2 Oyunun versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Guns’n’Glory Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan HandyGames gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 88.341 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 5.240 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 9 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Play Store Oyun Açıklaması

Acımasız, gamsiz bir haydut olarak, alanda hazir bulunan en tehlikeli silahlari toplayarak, göçmenlerin altınlarını soymak maksadi ile harekete geçin.

Özellikler:
✔ OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ.
✔ Taşınabilir cihazlarla kule savunma stratejisi oyunu.
✔ Vahşi batı senaryosu.
✔ Eşkiyaları üçüncü seviyeye yükseltmek.
✔ Silahlar, yanan oklar, dinamit ve ateşli toplar.
✔ 10 farklı tip düşman ve birim.
✔ Cesur silahşörler ve bezgin biniciler arasındaki otomatik denge.
✔ Tam öğle zamanı yüksek puan fonksiyonu.
✔ 10 seviyede yol gösterme.
✔ Külçe altınlar, güçlendiriciler ve silah ambarları için bonus sandıkları.
✔ Tam tablet desteği.

Vahşi Batı karizmatik haydutları olmadan nasıl bir yer olurdu? Sıkıcı! Öyleyse Billy the Kid, Jesse James yada Butch Cassidy’nin kovboy çizmeleriyle bir tura çık ve gerçek bir kural dışı, kötü adama dönüş! Çılgın Meksikalıları ve cesur kızılderilileri alıp kendi çetenizi kurun.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Guns'n'Glory Hile Mod Apk İndir (v1.8.2) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

7 Comments

  1. Ekber Esedov 10 Mart 2018
  2. Ahmet Kürşat Çakır 10 Mart 2018
  3. Sakir Kara 10 Mart 2018
  4. Yasin Sahin 10 Mart 2018
  5. Bir Google kullanıcısı 10 Mart 2018
  6. E.G 10 Mart 2018
  7. Hasan Demir 10 Mart 2018

Leave a Reply