GyroSphere Trials Hile Mod Apk İndir (1.4.5)

GyroSphere Trials Para Hilesi İndir, GyroSphere Trials Hile Mod Apk İndir, GyroSphere Trials Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
GyroSphere Trials ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
1.4.5 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
GyroSphere Trials Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Pronetis Games ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 82.415 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,0 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 11.258 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

 

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
GyroSphere Trials Hile Mod Apk İndir (1.4.5) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

5 Comments

  1. Ayse Ali 15 Kasım 2017
  2. Deniz Akkoç 15 Kasım 2017
  3. Muhammed Aydemir 15 Kasım 2017
  4. Rafet Can Bayraktar 15 Kasım 2017
  5. Yiğit Özcan 15 Kasım 2017

Leave a Reply