Hammer Time! Hile Mod Apk İndir (v1.1.0)


Hammer Time! Para Hilesi İndir, Hammer Time! Hile Mod Apk İndir, Hammer Time! Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Hammer Time! Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.1.0 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Hammer Time! Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan The Binary Mill Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 16.091 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 2.690 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 31 Mart 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Dikkat, kale saldırı altında! Keşke biz ön kapıda dev çekiç inşa ediyorum. Oh bekleyin, biz yaptık. Bu HAMMER TIME var!

Senin görevin: En çekiç iyi zamanla…

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir