Heads Up! Hile Mod Apk İndir (v3.04)


Heads Up! Hilesi İndir, Heads Up! Para Hilesi İndir, Heads Up! Mod Apk Download, Heads Up! Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Heads Up! isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
3.04 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Heads Up! İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  Warner Bros. International Enterprises kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 195.325 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 20.356 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

6 yorumlar

  1. I like the game but This game need turkish language. Please..

  2. oyun oynama şekli oyun için ne kadar çok sayıda kişi olursa o kadar iyi olur herkesin 1 dakikası olacak,oyun için havuzdan grup ismi seçilir sonra gelen kelimeyi telefonu tutan arkadaş görmeyecek diğerleri ona kelimeyi anlatacak kelimeyi bilmiyorsa yukarı doğru eğecek pas geçecek ve kelime bilirse öne doğru eğecek bildi işaretlenip kelime değişecek, 3 tur sonunda en çok kelime bilen kazanacak… çok eğlenceli tavsiye ederim.

  3. Fatmanur Pınarcıoğlu

    Öff bee Dil secenegi yok ki la napayim ben bunu o zaman

  4. Yağmur Soydemir

    Mutus Harikaaaa

  5. I like the game but This game need turkish language. Please..

  6. Oyunu indirecek bir tuş yokki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir