Heads Up! Hile Mod Apk İndir (v3.04)

Heads Up! Hilesi İndir, Heads Up! Para Hilesi İndir, Heads Up! Mod Apk Download, Heads Up! Mod Apk İndir Sayfasındasınız.
Oyunu İndirin

Heads Up! isimli oyunu direkt hızlıca sitemizden indirebilirsiniz. Bu oyunu indirdikten sonra kelime oyunları kategörisinde oyunun hakkını verdiğini hafızanıza  yazacaksınız.
3.04 versiyonlu oyunun apkhileli hale getirilmiş olup modlu olarak sitemize eklenmiştir. Oyunun hileli versiyonu çok farklı his vereceğinden eminiz. Oyunun hileli halini beğenmemeniz durumunda Oyun hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirseniz dilediğiniz talebe göre apkları yayınlayabiliriz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Heads Up! İsimli oyunun playstore istatiklerini baktığımızda 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun üreticisi  Warner Bros. International Enterprises kelime oyunları hakkında bilgi sahibi belliki. 
Oyunu 195.325 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. olumsuz değerlendirme veren sayısıda 20.356 civarında.

“Kelime oyunları, her zaman için aklımızı zorluyor. Ama bir yandan da bilgimizi sınıyor ve yeni şeyler öğrenmemizi sağlıyor. İşte bu oyundaki en büyük artı da bu. Tamamen yenilikçi bir yapı üzerinden ele alıyor ve inceleyebiliyoruz. Kelime oyunlarının içeriğinde yer alan birbirinden farklı çalışmaları ve seçenekleri, kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.”

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Heads Up! Hile Mod Apk İndir (v3.04) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

5 Comments

  1. hell queen 29 Aralık 2017
  2. hadi esmeray 29 Aralık 2017
  3. Fatmanur Pınarcıoğlu 29 Aralık 2017
  4. Yağmur Soydemir 29 Aralık 2017
  5. hell queen 29 Aralık 2017

Leave a Reply