Heart Box – physics puzzle game Hile Mod Apk İndir (v0.2.0)


Heart Box – physics puzzle game Hilesi İndir, Heart Box – physics puzzle game Para Hilesi İndir, Heart Box – physics puzzle game Mod Apk Download, Heart Box – physics puzzle game Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Heart Box – physics puzzle game İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Heart Box – physics puzzle game Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan RAD BROTHERS Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 17.983 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 914 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Robby’yi şarj cihazından kurtulmak için Profesör Rat’in tüm deney odalarından geçirin!
12 fiziksel nesnenin özelliklerini kullanın: test küpü, bowling topu, bahar trampleni, dinamit, hareketli platform, konveyör, vantilatör, pnömatik tüp, lazer, portal, dinamik testere ve düğme değiştirme!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

3 yorumlar

  1. barış uçankale

    Güzel bir oyun yapmışsınız uzun zamandır böyle bir oyun arıyordum daha fazla level gerekiyor ama 🙂

  2. Cok güzel tavsye ederim mad brodhers yanitlayin ve daha fazla lvl gelsin tesekkurler tavsiye ederim

  3. grafik beklenmemesi gereken fakat nedense insanda grafik isteği uyandıran bir oyun müzik güzel gibi oynanış iyi kontroller basit zaten tıkla patlat mantığı 10/8.5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir