Hexa Block Puzzle Hile Mod Apk İndir (1.13)

Hexa Block Puzzle Hilesi İndir, Hexa Block Puzzle Para Hilesi İndir, Hexa Block Puzzle Mod Apk Download, Hexa Block Puzzle Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Hexa Block Puzzle İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi başarmış. Oyunu hızlıca internet bağlantınızın hızı ne kadar ise o kadar hızda indirebilirsiniz indirme hızı kısıtlaması olmamaktadır.
1.13 versiyonu MOD yapılmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Hexa Block Puzzle Playstore’da adını yazan oyunun indirilme rakamları 5.000 – 10.000 civarında. Oyun Kodlayıcısı olan Androbros Zihini güzel şekilde çalıştıran bu kategori için, özel bir çaba sarf etmiş gibi.
Oyunu 46 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 3 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Altıgen Blok Bulmaca, altılı bloklardan oluşan yüzlerce puzzle ile karşınızda.

Oyun özellikleri:

✔ Altıgen bloklar
✔ Yüzlerce bedava seviye
✔ Süper grafikler
✔ Online skor tablosu

Hex Blok Bulmaca nasıl oynanır:

★ Verilen şekilleri doğru yerlere sürükleyip bırakın ve şekli tamamlayın
★ Şekiller döndürülemez.
★ Sağ üst köşedeki lambaya dokunarak ipucu kullanabilirsiniz.
★ Reset ikonuna dokunarak bulmacayı yeniden başlatabilirsiniz.
★ İpuçları bittiğinde ipucu satın alabilirsiniz.

Altıgen blok bulmaca ile beyin ve zeka egzersizi yapabilir, zevkli zaman geçirebilirsiniz.

Hexa Blok Bulmaca online ya da offline oynanabilir. Online oynayarak skorunuzu online skor tablosuna yazdırabilir ve diğer oyuncularla yarışabilirsiniz.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Hexa Block Puzzle Hile Mod Apk İndir (1.13) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply