Hitman Sniper Hile Mod Apk İndir (v1.7.94315)


Hitman Sniper Hile Apk İndir, Hitman Sniper Apk İndir, Hitman Sniper Hile, Hitman Sniper Hilesi, Hitman Sniper İndir, Hitman Sniper İndir Hile, Hitman Sniper Hile Apk İndir, Hitman Sniper Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunun Hile Videosu

Hitman Suikastçi (Hitman Sniper) Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.7.94315 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Hitman Suikastçi (Hitman Sniper) Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan SQUARE ENIX Ltd Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. Oyun istatiklerini incelediğimizde 90.924 oyun sever değerlendirmede bulunmuş. Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 4.199 civarında diyebiliriz.
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.

HİTMAN SNİPER OYUNU HAKKINDA GÖRÜŞLERİMİZ

 • Oyun bir keskin nişancılık oyunu ve siz burada bir kiralık katil olarak görev alıyorsunuz. Hitman: Sniper’da kötü karakterleri, piyasayı karıştırmak isteyen mafya babalarını indirmeye çalışıyorsunuz. Oyunu incelerken ki deneyimimi aktarmam gerekirse başlangıçta biraz zorlanacağınızı söylemeliyim. Fakat daha sonra hızlıca alışıyorsunuz ve görevleri yapmak için uğraş veriyorsunuz.
 • Her bölümde size birden fazla görev veriliyor ve uzunca bir süreniz bulunuyor. Bölümü bitirebilmek için o bölüme ait tüm görevleri tamamlamalısınız aksi halde yeniden oynamak zorundasınız.
 • Oyunda ilerledikçe daha profesyonel ve zorlu görevler geliyor olsa da bizler de yeteneklerimizi geliştirip zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. 13 farklı keskin nişancı tüfeğiyle göreve uygun olanı kullanmak, mesafe ve hedefin büyüklüğü gibi değişkenler görevin başarısı için önemli bir faktörü oluşturuyor.
 • Oyun Google Play üzerinde 10 TL fiyata sahip olsa da sitemizden full olarak indirebileceksiniz. Ayrıca para hileli modu da yanında geliyor. Bu hileyle geçemediğiniz görevler için yeni silahlar kullanmak gibi biraz yardım alabilirsiniz. Ancak hilesiz oynamanın da gayet eğlenceli olabileceğini belirtelim.
 • Oyun iyi kalitede bir silah sizlere düşmanınızı tam başından isabetli şekilde vurdurabilecektir. Oynarken zevk alacağınız ve bir sonraki aşamaya geçmek için sabırsızlanacağınız bu oyunu sitemizden çok kolay bir şekilde indirebilir ve vakit kaybetmeden bu oyunu oynayabilirsiniz.
 • 150’den fazla görev ve 10 farklı kontrat olan bu oyunda ayrıca 16 adet benzersiz suikast silahımız bulunmakta. Her hedef yok edişimizde bize yepyeni silah parçaları verilecek. Silahların kilidini açmak sana kalıyor.
 • Hemen aşağıdan oyunun son sürümünü ücretsiz ve para hileli veya hilesiz seviyorum diyorsanız hilesiz de indirip oynayabilirsiniz.

Play Store Oyun Açıklaması

EN İYİ SESSİZ SUİKASTÇI SEN OL
Hitman Sniper’da Ajan 47’nin rolünü üstlen ve cep telefonundaki en büyük keskin nişancı deneyimini yaşa.KARADAĞ’DA TAKTİKSELGÖREVLER
Stratejik becerilerini geliştir ve kusursuz suikastlar düzenle.ÖLÜM VADİSİNDE HAYATTA KALMA GÖREVİ
Zombi avlama becerilerini ve hızını test edecek dur-durak bilmeyen bir aksiyona hazırlan.150’NİN ÜZERİNDE GÖREV VE 10 FARKLIKONTRAT
Kusursuz bir suikast için becerilerini geliştirirken sırları ve hileleri ortaya çıkar.16 EŞSİZ SİLAH
Hedefleri yok et, silah parçalarını topla ve en güçlü silahların kilidini açmak için taslakları tamamla.LİDERLİK TABLOSUNDA BİRİNCİOLMAK İÇİN ARKADAŞLARINA KARŞI REKABET ET
Dünyanın en iyi suikastçısı olmak için puanını yükselt ve rütbe atla.

HİTMAN SNİPER APK HİLESİ NASIL KURULUR?

 • İndirdiğimiz apk dosyasını kurmaya çalıştığımızda telefon engelleyecektir.
 • Telefonunuzun Ayarlar menüsüne girin.
 • Menüde Bilinmeyen Kaynakları bulup tiki kaydırarak aktif hale getirin.
 • Çıkan uyarıda tamam diyerek menüyeü geçin.
 • Artık apk dosyamızı yükleyebiliriz Yükle diyerek telefonumuza kurulum işlemini başlatalım.
 • Böylece bir apk dosyasını kurma işlemini tamamlamış olduk.

Oyundan Görüntüler 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir