Hopeless: The Dark Cave Hile Mod Apk İndir (v1.4.18)


Hopeless: The Dark Cave Hilesi İndir, Hopeless: The Dark Cave Hile Mod Apk İndir, Hopeless: The Dark Cave Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Hopeless: The Dark Cave Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.4.18Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Upopa Games Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Upopa Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 271.780 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 18.062 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 14 Nisan 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise Cihaza göre değişir.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

7 yorumlar

 1. Güzel yapmışlar tebrik ederim Gerçekten bağladı helal len

 2. Arkadaşlar oyun güzel ama korkunç değil ama yinede oyun güzel??

 3. Berkay Ozdemir

  Güzel ? Tuvalette ayaklar çömelmekten uyuşana kadar oynamalık bir oyun

 4. Guzel

 5. Emirkan Aparı

  Güzel ama Bir süre sonra çok sıkıyor (yaklaşık 1 gün)

 6. gamers tv gamer

  Dünyanin en güzel oyunu

 7. Güzel ama kendi adamımı vurunca kötü hissediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir