Hungry Babies Mania Hile Mod Apk İndir (v1.7.2)

Hungry Babies Mania Para Hilesi İndir, Hungry Babies Mania Hile Mod Apk İndir, Hungry Babies Mania Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Hungry Babies Mania Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Hungry Babies Mania Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 1.000.000 – 5.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Storm8 Studios Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 23.622 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 2.132 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 4 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Güneş gözlüklerini tak ve dünyanın dört köşesinden hayvan yavrularıyla dolu bir bulmaca cennetine gel! Büyük kazanmak için lezzetli yiyecekleri eşleştir ve zıplayan sevimli bebekleri topla. Ekstra eğlence için arkadaşlarınla oyna!

Wildflower Meadows’tan Way Outback’e kadar Candy Blast Mania ve Jewel Mania’nın yapımcılarından bu yeni oyunu keşfet!

YAKINDA: Yeni haftalık etkinlik! Tilki Kralın muhteşem hazine ve ödüller için halkını beslemesine yardım et. Kraliyet Şampiyonu olmak ve prestijli liderlik tablosu ödüllerini kazanmak için diğer oyuncularla rekabet et!

YENİ: Haftalık etkinliklerde ve yarışmalarda dünyanın en sevimli hayvanlarına katıl! Özel bölümlerden Hazine Anahtarları topla ve eşsiz ödüller kazan. Kimin daha fazlasını kazanacağını görmek için Haftalık Liderlik Tablosunda diğer oyuncularla rekabet et!

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Hungry Babies Mania Hile Mod Apk İndir (v1.7.2) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

8 Comments

  1. Esra Yıldırım 12 Ocak 2018
  2. Esra Yıldırım 12 Ocak 2018
  3. Asly Kesen 12 Ocak 2018
  4. 12 Ocak 2018
  5. melike Tlc 12 Ocak 2018
  6. tunay rusev 12 Ocak 2018
  7. Gulnar huseynova 12 Ocak 2018
  8. Fatime Bagirova 12 Ocak 2018

Leave a Reply