Hungry Shark Evolution Hile Mod Apk İndir (5.3.2)

Hungry Shark Evolution Para Hilesi İndir, Hungry Shark Evolution Hile Mod Apk İndir, Hungry Shark Evolution Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Hungry Shark Evolution ismiyle sunulan arcade oyununu sitemiz üzerinden hızlıca virüslü sayfalar açılmadan direkt temiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu oyunu atmosferi sizi büyüleyecek diyebiliriz.
5.3.2 versiyonu modlanmış olup hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda o tadını çıkartmanız dileğiyle! Oyundan aldığınız keyif unutulmaz anlar yaşatacak.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Hungry Shark Evolution Play Store’da Arcadea kategöri listesinde görünen oyunun indirilme sayısı 100.000.000 – 500.000.000 kadar şu an için. Oyun Yapımcısı olan Ubisoft Entertainment ilgi çekecek bir oyun yaparak oyun severlerin dikkatini çekmiş diyebiliriz.
Oyunu 5.549.379 Android oyun sever puanlamış ve değerlendirimiş, Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 298.226 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza. 

Arcade kategörisinde yer alan oyun oldukça iyi diyebiliriz, oyunda görsel olarak ve grafik görüntüsü standartın üzerinde. Oyun zaman zaman sıkıcı hal alabilir ama geçen her dakikada haz alarak memnun kalacağınızdan eminiz. Oyunla ilgili yorumlarınızı sitemiz üzerinden yorumlarsanız süper olur iyi eğlenceler dileriz.

Play Store Oyun Açıklaması

Açlıktan deliye dönmüş bir köpek balığının kontrolünü alıp okyanusta dehşet saçmaya başla!
Önüne çıkan herkesi ve her şeyi yiyerek olabildiğince hayatta kal!
Lezzetli, egzotik yaratıklarla dolu olan su altı dünyasını keşfet!
Büyük Beyaz, Çekiç Başlı ve Megalodon gibi ikonik köpek balıklarını toplayıp evrimleştir!””
Bu aksiyon dolu su macerasında:
• Bir düzineden fazla eşsiz köpek balığını ve diğer muhteşem yaratıkları aç
• Hem dalgaların üstündeki hem de altındaki dünyayı serbestçe dolaşarak keşfet
• Mükemmel 3D grafiklerin ve ses efektlerinin keyfine var
• Derin suların gizemli yaratıklarını keşfedip mideye indir
• Avcı güçlerini kuvvetlendirmesi için Yavru Köpek Balıkları al
• Lazerler, Sırt Roketleri ve Silindir Şapkalar gibi harika aksesuarlar kullan!
• Batan Bonus Nesneleri bulup topla
• Pek çok zorlu göreve diş geçir

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Hungry Shark Evolution Hile Mod Apk İndir (5.3.2) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply