Implosion – Never Lose Hope Hile Mod Apk İndir (v1.2.9)


Implosion – Never Lose Hope Hilesi İndir, Implosion – Never Lose Hope Hile Mod Apk İndir, Implosion – Never Lose Hope Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Implosion – Never Lose Hope Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.2.9 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Rayark International Limited Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Rayark International Limited Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 260.457 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 20.465 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 31 Ağustos 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

 1. ismail taşkın

  Para istemrk nedir ya Ya şu oyunu ücretsiz yapsanız

 2. Süleyman Emre

  Para tuzagi Oyun kendine alistirdiktan sonra para istiyo bosuna indirmeyin telefon hafizanizda yer kaplamasin 1 yildiz bile fazla türkce dil yok ????

 3. zehra gül yavuz

  Mükemel Grafikler süper

 4. Oyun açılmıyor Oyun

 5. Terim nem Msla

  Bok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir