Infinite Stairs Hile Mod Apk İndir (v1.2.55)


Infinite Stairs Para Hilesi İndir, Infinite Stairs Hile Mod Apk İndir, Infinite Stairs Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Infinite Stairs Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.2.55 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Infinite Stairs Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 5.000.000 – 10.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan NFLY STUDIO Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 338.127 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 22.114 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 11 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Arcade oyunu bugüne kadar 7 milyondan fazla indirme ile dünya çapında sevdi!

Sonsuz Merdiven bağımlılık yapar. Siz farkına varmadan, sen çengel!
çevik becerileri ile yeni kayıtları büstü!
Kim daha hızlı? Siz veya arkadaşınız ?!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. İlknur Akkuş

    Super Çok güzel super harika mükemmel baya iyi İNDİRİN

  2. Oyunu FULL Hileli İndir : bc.vc/OnkH7ho

  3. Berkant Şeker

    Surekli guncelleme gelmesi cok iyi

  4. Nice And nice

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir