Başlangıç / Android Oyunlar / İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun


Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe Simulator PC

 

Internet Cafe Simulator

Farklı bir yönetim ve rol play diyebiliriz. Oyun ile ilgili herkesin yorumu farklı olmuş. İncelemelerimiz sonrasında gerçekten zıt yorumların olduğunu fark ettik. Tam not veren de olmuş, çok düşük verende. Aslında bazı insanların tazı bir oyun diyebiliriz. Bu tip oyunlara benzer bir pastane oyunu vardı ya da restoran. Sürekli insanları memnun etmeye çalışıyordunuz. Oyun gelişme aşamasında. İlerleyen dönemde ne olur ne biter bilinmez ama biz İnternet Cafe Simulator APK linkini yine de eklemek istedik. Belki o çok beğenenler bu oyunu oynamak ister. Oyun 250 MB civarında bir oyun. Bu yüzden cihaz hafızanızı kontrol ederek yüklemenizi öneririz. Google Play uygulamalarında 3,6 civarında bir oylama sonucu var.

Internet Cafe Simulator apk resimi

İnternet Cafe Simulator PC Download

Arkadaşlar biliyoruz çok istiyorsunuz ama şuan elimizde sadece APK dosyaları mevcut. Bu nedenle ilerleyen dönemde PC indirme linki içinde ayrıca çalışma yapacağız. Sizin için en güncel, en geçerli oyunları bulmak istiyoruz. Önceliğimiz sitemizin kategorileri gereği APK olanlardır. Gelelim oyunun akışına. İsminden de anladığınız üzere, oyunda bir internet kafe işleticisisiniz. Ancak sadece kafeyi yönetmek değil, aynı zamanda hayatta da kalmanız lazım. Durun, panik yapmayın. Öyle saldırı, savaş v.s bir durum yok. Gerçek hayatta bu işi yaptığınızda, nasıl geçinir, nasıl kira öder, ne yer ne içerseniz aynını oyun içinde de gerçekleştiriyorsunuz. Aynı zamanda işinizi büyüterek gelirlerinizi de arttırmanız gerekiyor.

Internet Cafe Simulator

İnternet Cafe Simulator Neden Oynanmalı?

Aslına bakarsanız, bize oldukça ilginç gelen bir oyun oldu. Belki bu rol play ile biraz olsun hayatın nasıl karmaşık ve farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Özellikle küçük oyuncular açısından değerlendirildiğinde, biz oyunun verimli olabileceğiniz düşünüyoruz. İnternet Cafe Simulator mod APK linki ile size bu oyunu iletmeyi seçtik. Umarız sizin için de güzel zaman geçireceğiniz aktif bir oyun olacaktır. Her zaman sitemizde farklı, güncel oyunları bulabileceğinizi unutmayın. Bu arada dip not olarak iletelim; oyun 5 milyonun üzerinde indirme almış. Bence ön yargılı olmayın ve bu harika oyunu indirip, en azından birkaç hafta deneyin. Belki de oyunun gerçek bir tutkunu olabilirsiniz.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

The Tribez Beta mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT The Tribez Beta mod APK, The Tribez Beta mod, The Tribez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir