Into the Dead Hile Mod Apk İndir (v2.5.3)


Into the Dead Hilesi İndir, Into the Dead Hile Mod Apk İndir, Into the Dead Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Into the Dead Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v2.5.3 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Into the Dead Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 50.000.000 – 100.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan PIKPOK Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 1.412.561 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 75.524 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Şimdi alabilirsin: Kalplere korku salan, yeni kaplan yoldaşı Kılıç!
Tüm Ekim ay boyunca Kılıç satışlarından elde edilen gelirin %50’sini Tiger Time adlı yardım kuruluşuna bağışlıyoruz.

Into the Dead seni zombie kıyametinin tüyler ürperten dünyasının içine atacak. Hayatta kalabilmek için elinden ne geliyorsa yap, mümkün olduğunca hızlı hareket et ve kendini korumak için her şeyi yap Ölüler canlanmaya başladığında koşmaya başla!

ÖZELLİKLER

• İnanılmaz görsellerle dolu bu çarpıcı oyun Metal desteğini de sunuyor ve yüksek kalitedeki ses tasarımı, gerçek bir zombi kıyametini canlandırıyor
• Hayatta kalabilmek için güçlü silahlardan oluşan cephaneliğin ve diğer yardımcı unsurların kilidini aç

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

 1. Nurettin Bitkin

  Tereddut etmeden indirilebilecek bir oyun cok guzel

 2. Oyun gayet güzel bazıları öldükten sonra öldüğümüz yerde haç işaretleri çıktığı için hristiyan zihniyeti falan demiş ama bunu anlamayacak kadar küçük olan birisinin bu oyunu oynaması zaten mantıklı deil Haricinde oyunun grafikleri gayet güzel hateket ve kontrolleri de güzel ama kontrollerde biraz daha eğim arttırılsa daha uzun mesafe kat edilebilir.

 3. Çok güzel indirin derim ama hic bi harita gelmedi oyuna getirseler hiç fena olmazdi oyuzden 4 puan

 4. FERDİ istanbul

  ne yapıcaksınki medyamı resimlerimi iletişim bilgilerimi alt tarafı oyun lan ne karışırsınki benim resimlerime medyama miydem bulandı

 5. Yigit Özyürek

  Adamlar bilgisayarda into the dead 2 oynuyor ne zaman telefona gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir