Into the Void Hile Mod Apk İndir (v1.8.1)


Into the Void Para Hilesi İndir, Into the Void Hile Mod Apk İndir, Into the Void Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Into the Void adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
Oyunun 1.8.1  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Into the Void Oyunu  indirilme sayısı 10,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Mozg Labs güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 1602 kişi değerlendirmiş, Rated 4.2 stars out of five stars. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi May 23, 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 and up.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

1 Yorum

  1. Çalışmıyor hocam. Restoring internal data diyor ama başlangıçta standart resourceleri veriyor ve kullanınca bitiyor. Fail bir paylaşım yada çözümü var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir