Iron Force Hile Mod Apk İndir (2.6.2)


Iron Force Hilesi İndir, Iron Force Hile Mod Apk İndir, Iron Force Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Iron Force Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
2.6.2 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Iron Force Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan CHILLINGO Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 509.864 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 53.194 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Destansı, aksiyon dolu çok oyunculu tank savaşlarında onurun için savaş. Milyonlarca oyuncuya katıl ve takım savaşları veya her şey serbest çatışmalarda dünyanın dört bir yanından kumandanlara meydan oku.

BUGÜN KATIL!
Tankına atla ve hemen savaşa dal. Binlerce güçlü Lejyondan birine katıl veya kendi lejyonunu oluşturarak gücünü ortaya koy.

SAVAŞ MEYDANINA HÜCUM ET
Beş çarpıcı savaş meydanından birine hücum et. Her Şey Serbest, Takım ve Ganimet Bulanındır modlarında gördüğün her şeyi patlat.

SENİN TANKIN, SENİN KURALLARIN
Güçlü tanklardan istediğini seç ve oyun tarzına göre geliştir! Kapsamlı geliştirme sistemi, ateş gücünü, hızını, nişanını ve daha fazlasını geliştirmeni sağlayacak, güçlendirici doku ve çıkartmalarla rekabet üstünlüğü sağlayacaksın.

IRON FORCE ÖZELLİKLERİ:
• Arkadaşlarınla veya dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla oyna!
• Hemen savaşmaya başla ve aksiyona katıl!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

7 yorumlar

 1. hüseyin yeşil

  Tankımı geri verin amk 4 sene emek var bu oyunda

 2. Durmuş Özbek

  TANKLARIN PALETLERİ NEDEN GERÇEK GİBİ DÖNMÜYOR VE TOZ EGZOST DUMANI NEDEN ÇIKMIYOR.BU ŞEKİLDE HİÇ GERÇEKÇİ DEĞİL..TEKNOLOJİNİZ BUKADAR ZAYIFMI ACABA..!!

 3. Beratcan Gediktaş

  Oyun sabahtan beri açılmıyor beyaz ekranda kalıyor

 4. Oyun neden açılmıyor dünden bu yana

 5. yarış köyü

  Sizin ananizi sikeyim oyun kurucuları iki yıl oynadım son güncelleme sonrası uygunsuzluk tesbit ettik diyordunuz alışveriş bile yapmadım bir yıl . orospu evlatları sulalenizi sikeyim sizin dava açacağım size bir sürü elmas satın aldım paralarim gitti simdi oyundan atmissiniz beni bütün birimlerinizi şikayet edeceğim

 6. Can’t login after last update, game freezing during load.it’s solved but now i can’t refill via facebook.

 7. Telefonla daha iyi oynaniyormus tablette cok kotu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir