Jelly Splash Puzzle Game – Match 3 Jellys in a row Hile Mod Apk İndir (v2.31.1)


Jelly Splash Puzzle Game – Match 3 Jellys in a row Para Hilesi İndir, Jelly Splash Puzzle Game – Match 3 Jellys in a row Hile Mod Apk İndir, Jelly Splash Puzzle Game – Match 3 Jellys in a row Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Jelly Splash Puzzle Game – Match 3 Jellys in a row isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Jelly Splash Puzzle Game – Match 3 Jellys in a row Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Wooga gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 603.520 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 39.442 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 13 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

HAZIR OL VE SULARI SIÇRAT!

Bu leziz jelly’lere katıl ve şapır şapır bir eşleştirme oyununun tadını çıkar. En uzun jelly dizilerini birleştir, arkana yaslan ve buralardaki en eğlenceli bulmaca oyununun keyfini sür.

Jelly dostlarını kurtarmak için bir sürü farklı seviyede ve onlarca farklı mücadelede yolculuk yap. Ama Balçıklara dikkat et! Jelly Land’i ele geçirdiler ve orayı tuzaklarla, yapışkanlarla ve hatta hızlı balçıkla doldurdular!

Her ay bir sürü eğlenceli etkinlik, büyük indirimler ve harika bonuslar var. Buz gibi eşleştirme oyunları için tekrar tekrar gelmek isteyeceksin.

JELLY’LERLE SERİNLE
SÜRE SINIRLAMASI YOK – İstediğin hızda oyna ve bölümleri rahat rahat oyna
YENİ SEVİYELER – Her ay tamamen yeni seviyelerin, etkinliklerin indirimlerin tadını çıkar
NEŞELİ JELLY’LER – Her biri kendine özgü özelliklere sahip eğlenceli jelly’lere aşık olacaksın

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir