Kaiku Hile Mod Apk İndir (v0.8.0.31)


Kaiku Para Hilesi İndir, Kaiku Hile Mod Apk İndir, Kaiku Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Kaiku Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
0.8.0.31 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Kaiku Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 100 – 500 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Tomodomo Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 29 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 1 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 28 Eylül 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

Play Store Oyun Açıklaması

Kaiku bir bağımlılık demiryolu shooter. Seçin ve bir haydut AI, Kaiku imha kaçmak için kendi dataship yükseltin.

Oyun kendi tarzında çalabilirsiniz. Eğer satın almak ve deneme birden fazla gemi vardır.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir