Kids The Menaces Hile Mod Apk İndir (v1.33)


Kids The Menaces Hilesi İndir, Kids The Menaces Hile Mod Apk İndir, Kids The Menaces Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Kids The Menaces Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.33 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Kids The Menaces Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Momend Ltd. Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 6.596 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,8 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 1.036 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 6 Şubat 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

5 yorumlar

 1. JAYSON Henriks

  AMCİİKKKKK GİBİİ GUZELLL

 2. Gizemli Video

  Aynen emir talha cingir adı to.bik bi tane dede kovaliyo onlaro

 3. Ehhh işte İngilizce olmasından dolayı 3 yıldız verdim.

 4. Esra Aydemir

  Mükemmel

 5. Merve Karaağaç

  güzel 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir