Kill Shot Bravo Hile Mod Apk İndir (4.1)


Kill Shot Bravo Hilesi İndir, Kill Shot Bravo Hile Mod Apk İndir, Kill Shot Bravo Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Kill Shot Bravo Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
4.1 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Kill Shot Bravo Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Hothead Games Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 558.534 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 30.191 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Cep telefonları ve tabletler için üstün birinci tekil şahıs vurucu deneyimine hoş geldin. Silahlarını yükleme ve 5 yıldızlı FPS düzeltmeni alma vakti!
Düşman arazisinin derinlerindeki gizli savaş görevlerini tamamlamak için ölümcül saldırı pusucu silahlarıyla, saldırı tüfekleriyle, makineli tüfeklerle ve en son askeri donanımla kendini donat!
KILL SHOT BRAVO’NUN YENİLİKLERİ
200’ÜN ÜZERİNDE GÖREV
Bir Özel Kuvvetler askeri olarak eğitilen sen, tüm dünyada gizli görevleri gezecek, barışçıl bir dünyanın önüne çıkan düşman kuvvetlerini ve terörist kuruluşları ortadan kaldıracaksın.
• Orman dağı aralıklarında gerilla savaşından, Akdeniz adalarındaki keşif görevlerine kadar, terör tehditlerini arayarak dünyayı gezeceksin.
• Muharebenin seyrini değiştirmek için araçlara el koy! Bir jipin arkasında vadiler boyunca yakın savaşta gezin veya tehlikeli helikopter görevlerinde hava yollu düşman tehditlerini yok et.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

8 yorumlar

 1. Arkadaşlar bu oyunu yeni yükledim ilk bölüm de nişan al diyor başka bir şey yok nasıl geçilir burası

 2. Ahmet Berberoglu

  Güzel oyun

 3. özkan demirkale

  Altin ve para kazanmasi cok zor. Silah almak zor

 4. Basri Dikbiyik

  Silahlar çok pahalı neden altınla silah alma var altın toplamak çok zor.o yüzden 3yıldız

 5. Faruk Gündüz

  Enerji işide ne a.q bir saat bunu mu bekleyeceğim adam gibi oyun yapın herşeyi paraya dayandırıyor sunuz o.ç kimse yüklemesin bu oyunu tavsiye etmem

 6. Hasan Efe Aktas

  İyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bence indiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

 7. yiğithan Duman

  keskin nisanci oyunlarinin en iyisi

 8. Məhəmməd Şabanov

  Süper bir oyun ama yeni görevler için biraz çok beklemek zorunda kalıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir