Kingdom Rush Frontiers Hile Mod Apk İndir (v3.0.25)


Kingdom Rush Frontiers Para Hilesi İndir, Kingdom Rush Frontiers Hile Mod Apk İndir, Kingdom Rush Frontiers Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Kingdom Rush Frontiers adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Çok daha büyük ve her zamankinden daha çetin mücadeleler sizi bekliyor. Tek kelime ile büyüleyici diyebiliriz. Ücretsiz bir oyun olmasına rağmen bu satış rakamlarına ulaşması da bunu destekliyor.
Savunma gücü yüksek güzel kaleler, ejderhalar, insan yiyen bitkiler sizin silahlarınız olacak. Seviye atladıkça silahlarınız da buna oranla artmaya başlayacak.
Size izin verilen alanlara istediğiniz tipteki kuleleri yerleştiriyorsunuz, tabii yerleştirmelerin hepsi akıllıca olmalı çünkü diktiniz kuleler geçecek olan yaratıkları öldürmekle görevlidir.
İnşa edeceğiniz her kulenin kendisine göre bir özelliği bulunuyor. Örneğin bazı kuleler fazla hasar veriyor fakat yavaş vuruyor, bazı kuleler sadece yavaşlatma imkanı sunuyor.
Oyunun 3.0.25  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Kingdom Rush Frontiers Oyunu  indirilme sayısı 500.000 – 1.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Ironhide Game Studio güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 100.852 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 2.024 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Mart 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.2 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. Uğur Kahraman

    Seneler içinde defalarca yükleyip oynadığım bir oyun

  2. Efsane

  3. Oyunda car aldim ama silip tekrar yukleyince car yok oldu car in tekrar yuklenmesini istiyorum boyle sacmmalik olmaz arkadaslar yoksa oyun guzel ama oyunu silerseniz hesabiniz sifirlaniyor hic bir oyunda hesap sifirlanmaz bu oyun haric

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir