Kingdom Rush Hile Mod Apk İndir (v3.1)


Kingdom Rush Para Hilesi İndir, Kingdom Rush Hile Mod Apk İndir, Kingdom Rush Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Kingdom Rush adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

En sıkı savunma stratejilerinden birinin içine giriyor krallığımızı korumak için çabalıyoruz. Emrimizdeki kuleleri, büyü güçlerini ve cephaneleri Ork, Troll ve kötü büyücü gibi düşmanlara karşı savunma olarak kullanıyoruz. Kuleleri yükseltme işlemi yaparak giderek zorlaşan düşman dalgalarına karşı da bir cevap vermiş oluyoruz.
Kahramanınızı değiştirip daha güçlü bir kahraman seçebiliyorsunuz. Normalde kahramanlarınız kilitli bir şekilde geliyor fakat benim verdiğim hileli mod sayesinde siz ilk bölüme dahi sağlam bir kahramanla başlayabileceksiniz. Bunun dışında paranızla size bölümlerde destek sağlayabilen özel güçler satın alabiliyorsunuz.
Oyunun 3.1  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Kingdom Rush Oyunu  indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan Ironhide Game Studio güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 405.660 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,7 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 9.900 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 29 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

1 Yorum

  1. Bu açılacak mı şimdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir