KleptoCats Hile Mod Apk İndir (v4.6)


KleptoCats Para Hilesi İndir, KleptoCats Hile Mod Apk İndir, KleptoCats Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

KleptoCats isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
4.6 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

KleptoCats Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan HyperBeard gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 139.554 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 5.062 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 15 Aralık 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.3 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

Play Store Oyun Açıklaması

KleptoCats şirin. Ama karanlık bir tarafı var. Onlar çalmak duramazsın !!!

Ama sonra tekrar … odanızın tür boş. Ne bir CAT-astrophe. Ben senin kürklü arkadaşınızın frisky pençeleri odanızı dolduracak mükemmel bir maç olabilir sanırım. inanılmaz hazineleri ile odanızı dolduracak öğeleri toplamak için kedi uzağa gönder.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

7 yorumlar

 1. Oyun çok şeker tavsiye ederim ??

 2. İyrwnç eğer iki yaşında değilseniz sakin indirmeyin benden tavsiye diğerleri kesin sırf bişey yazmak için iyi demiştir

 3. Çok tatlılar çok şirinler fakat oyunun bir eğlencesi yok sürekli aynı şeyleri yapiyorsun

 4. I Want Snuggles

  ITS AWESOME I LOVE IT!!!!! ITS SOOOOO CUTE AND KAWAII!!!!!!!

 5. Oyun çok güzel fakat o mor şeyden kazanmak aşırı zor. Para toplaamak o kadar zor olmasa bile hem kediyi dışarı yolladığımızda çok uzun sürüyor, hem oyunlar az. Onun dışında mü-kem-mel

 6. ?????

 7. betül yildirim

  Harika bir oyuuuun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir