Last Hope TD Hile Mod Apk İndir (v3.32)


Last Hope TD – Zombie Tower Defense with Heroes Para Hilesi İndir, Last Hope TD – Zombie Tower Defense with Heroes Hile Mod Apk İndir, Last Hope TD – Zombie Tower Defense with Heroes Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Last Hope TD – Zombie Tower Defense with Heroes adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Oyunda zombilerle mücadele edeceksiniz. Onların canı tükenene kadar bir kaç defa okla vurmanız gerekiyor. Diğer bir seçenek olarak direk kafasından vurduğunuz tek seferde de ölmelerini sağlayabilirsiniz. Kendi stratejinizi oluşturup onları yok etmeye başlayın. Stratejinizin doğru bir strateji olması ve o stratejiyi uygulayabilmeniz çok önemlidir.
140 dan fazla bölüm boyunca stratejinizi her birine özel olarak hazırlamaya çalışın. 8 farklı özel kahraman ile 12 farklı oluşturabileceğiniz kule birimine yardımcı olacak ek kuvvet sağlayabilirsiniz.
Oyunun 3.32  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Last Hope TD – Zombie Tower Defense with Heroes Oyunu  indirilme sayısı 1,000,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan JE Software AB güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 56474 kişi değerlendirmiş, Rated 4.5 stars out of five stars. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi September 9, 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 12: Oyun içeriği genel olarak PEGI 7’ye benzese de buradaki fantezi karakterler, bazı argo kelimeler ve bazı cinsel içerikler daha belirgindir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 and up.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir