League of War: Mercenaries Hile Mod Apk İndir (v8.4.65)


League of War: Mercenaries Para Hilesi İndir, League of War: Mercenaries Hile Mod Apk İndir, League of War: Mercenaries Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

League of War: Mercenaries adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Taktik savaşları yaşanacak oyunda stratejik üstünlük sizdeyse kimseye boyun eğmezsiniz. Paralı askerleri toplayarak kendine yenilmez bir ordu kur. Kurduğun ordu etrafa nam salmalı ki şirketler ve devletler ürkmeli. Askeri görevleri yerine getir ve güç kazan.
Onlarca bölüm, kuvvetli askeri birlikler, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizi bekliyor.
Oyunun 8.4.65  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
League of War: Mercenaries Oyunu  indirilme sayısı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan MunkyFun Inc güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 60.024 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 3.468 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 21 Mart 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Play Store Oyun Açıklaması

League of War: Mercenaries oyunu ile savaş ve güçlen. En üst düzey taktiksel harika 3B savaş oyunu, strateji ve taktiksel kontrol becerilerini zorlayacak.

Savaş oyununda asker kontratları yaparak, güçlü bir paralı ordu kur! Şirketlere ve devletlere karşı mücadele edebilecek güçlü bir ordu oluştur. Yüksek tempolu savaş, 3B bir dünya, son derece kapsamlı bir görev haritası ve asker üsleri için kendini hazırla. Harika tasarlanmış görev haritalarında askeri üssünü inşa et ve rakiplerini yen. 100’den fazla görevi üstlen veya arkadaş olduğun oyuncularla rekabete gir ve dünyanın dört bir yanında zafer kazan!
Ordu becerilerini geliştirmek için ileri teknolojileri kullan. Düşmanlarınla savaş ve bu taktik savaşında yüksel.
= LEAGUE OF WAR: MERCENARIES ÖZELLİKLERİ =
3B OYUNLAR – BÜYÜLEYİCİ 3B DENEYİMİ YAŞA
★ Asker hareketleri ve inşa oyunları harika 3B ile hazırlanmıştır

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Zevkli bir oyun tavsiye ederim

  2. MUSTAFA SERVET

    Muhtesem

  3. Güzel oyun.

  4. Süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir