Legendary Warrior Hile Mod Apk İndir (v1.0.14)


Legendary Warrior Hilesi İndir, Legendary Warrior Hile Mod Apk İndir, Legendary Warrior Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Legendary Warrior Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
v1.0.14 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Legendary Warrior Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Zonmob Game Studio Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 29.029 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 2.761 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Efsanevi savaşçı – ölümsüz Warriors şiddetli savaşlar. Efsanevi savaşçı – Chaos Bu hikaye Krallık Legend Olur – kaos ve karanlık arazi. Bir savaş kışkırtıcısı ve Bloodshed bağımlısı – Bu Ares zalim komutası altındaydı. Bütün ülke dehşete karanlık ve efsanevi savaşlarda yuttu.

insanlık başlar karanlık dönemin canavarlar ile şiddetli bir savaş ölümsüz savaşçı hakkında efsane! şiddetli bir savaş sadece kahraman, en iyi ve ölümsüz Rumuzlu cesur SE Legend Legend tarafından yapılır.
Hector – A, efsanevi güçlü ve cesur savaşçılar kadar yükseldi ve en karanlık boya bu krallığı yok etti.
Efsanevi savaşçı mücadele yolculuğu ve ölümsüz bir savaşçı Legend açmak Thi cevapladı.

Efsanevi Savaşları ile oynayan oyuncu Efsanevi Hero Olacak – Hector ve sonuna kadar şiddetli savaşlar ve efsanevi dövüş savaşlarına katılmak ve Ares tiran tarafından övgüyle kötü iblisleri yok etmek Legend ol, sevilen bir ve bütün Legend krallığını kurtarmak için .

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir