Başlangıç / Android Oyunlar / Aksiyon Oyunları / Legends Of Runeterra APK İndir 28 Nisan 2020

Legends Of Runeterra APK İndir 28 Nisan 2020

Legends Of Runeterra APK İndir 28 Nisan 2020


Legends Of Runeterra, Legends Of Runeterra APK, Legends Of Runeterra APK İndir bu keyifli ve güncel oyuna hemen erişmek için, oyun indirme linkimize tıklayabilirsiniz.

Legends Of Runeterra heyecanla beklenen, Legue Of Legends türevi bir stratejik kart oyunu. Her bir kartın yine özel güçleri, yetenekleri, avantajları ve dezavantajları var. En doğru kombinasyonu oluşturun. Eliniz iyi ise zaten kazanırsınız. Simgelenmiş LOL şampiyonları bu kartlarda bulunuyor. Yaptığınız seçimler, aldığınız riskler, her hamle oyunda üstünlük kurmanızı sağlayacak şekilde olmalı. Seçtiğin kartlarla kendi stilini, oyun tarzını yaratırsın. Rastgele kartların bulunduğu destelere para vermene gerek yok. Bu destelerde tüm kontrol senin elinde olacaktır.

Doğru bir oyun için öncelikle bir stratejinin var olması gerekiyor. Yeni çıkan ve gelişen metalar ile yeni aktif kombinasyonlar yaratabilirsin. Unutma! Her hareketin, her hamlenin bir karşılığı mutlaka olacaktır. Bu oyunda dinamik bir tarzda, sıra değişimli oyun yapabilirsin. Karşıdan gelen hamleye en iyi cevabı verip, öne geçebilirsin. Arkadaşlarına meydan okuyarak, dereceli rakiplerinin karşısına çıkabilirsin. Bunlar seni kesmiyorsa Keşif Gezisi yaparak, kendine yeni deneyimler kazandırman mümkün. Legens Of Runeterra APK indir seçeneği sizi bu güzel ve güncel oyunla buluşturacaktır. Yapacağın keşiflerde inanılmaz yaratıklar ve farklı rakiplerle karşılaşabilirsin.

Legends Of Runeterra İle Heyacan Katlanarak Arttı

24 şampiyon kartlı bir desten oluşan bu oyun, kartların gücünü iyi bilmen gerektiğini de göstermekte. Bu şampiyonlardan seçim yaparak kurduğun desteye ekleyerek elini en iyi kombinasyona ayarlayabilirsin. Seri kombo savaşları yaptığında, oyunun seyri değişir. Özellikle yeni yetenekler kazanmak için sürekli yeni müsabakalara girmelisin. Bu oyunda ki en önemli artı, dost destekler seçerek, hızlı seviye atlamak için rakiplerin Nexun’unu yıkabilirsin. Her yeni seviye yeni ve güçlü bir karakter demektir. bu karakterler Runeterra bölgesine ait özel kartlar. Bu bölgeler; Gölge Adalar, Demacia, Noxus, Ionia, Piltover-Zuan ve Freljord olarak karşınıza çıkar.

Hemen Legends Of Runeterra APK İndir

Her bölgede farklılık gösteren oyun kuralları nedeni ile stratejiyi iyi kurman gerek. Farklı bölgelerin kartlarını kullanarak yaptığın desteler ile oyun oldukça farklı ilerleyebilir. Bu kartlar ile her kişiye, her desteye göre farklı bir kombin yapmak mümkün ama burada en iyi stratejiyi belirleyen oyunu kazanacaktır. Legends Of Runeterra APK  ile bu güncel oyuna anında sitemizde ki indirme linkinden ulaşabilirsin. Haftada bir sizin için hazırlanan Kasa sandıklarını açmayı da sakın unutma! Oyunlarda zaman geçirip ilerledikçe, Kasa Sandıkların da seviyesini yükseltecek. Kasanın yüksek olması içinden çıkacak kartların daha iyi ve özellikli olması anlamına gelecektir. Joker kartlar ise her zaman ki gibi elini güçlendirecek harika seçenekler. Bu özel oyun ile en farklı, en iyi ilerlemeleri kendin de yapabilirsin. Artık bundan sonrası sana kalıyor.

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir