Let’s Create! Pottery Hile Mod Apk İndir (v1.73)


Let’s Create! Pottery Para Hilesi İndir, Let’s Create! Pottery Hile Mod Apk İndir, Let’s Create! Pottery Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Let’s Create! Pottery isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.73 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Let’s Create! Pottery Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 100.000 – 500.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Infinite Dreams gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 25.352 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 1.060 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 18 Ocak 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. Oyun yuklendi ama acilmiyor vazo yapamiyoz

  2. Mükemmel Güzel bir oyun yaratıcılığınızı konusturuyorsunuz

  3. EFSANE ABİ COK GUZEL BEN PARALISINI ALDIM UCUZKEN SIMDI BILMIYORUM NE KADAR AMA OYUN EFSONUN EFSOSUNUN MUKEMMELININ EFSOSUNUN MUKEMMELI:=》

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir