Live or Die Survival APK Son Sürüm İndir


Live or Die Survival APK indir, Live or Die: MOD APK, Live or Die APK Son Sürüm İndir 

Oyunun Oynanışı Ve Taktikler

Virüs salgınının neredeyse bütün popülasyonun canına okuduğu bu ıssız dünyada, sağ kalan herkes canı için zombilerle savaşmak zorunda. Sabrının, sinirlerinin ve hayatta kalma becerilerinin test edildiği güzel bir aksiyon oyunu. Etrafını gez, keşfet, mühimmat topla ve ama en önemlisi hayatta kal. Her bir hayatta kalanın güvenebileceği tek kişi kendisi.  Bu tarzı oyunların en iyilerinden olan Live or Die Survival APK indir ile gerilimli ve keyifli dakikalar sizi bekliyor. Kıyamet sonrası soğuk ve ıssız bir dünyada hayatta kalmaya çalış. Nişan yeteneklerini test et. En ufak ayrıntıyı bile lehine kullan. Bu harika oyunda sen de inanılmaz ve farklı bir oyun deneyimi yaşa. Bu inanılmaz deneyim ile kendini bambaşka bir dünya için geliştir. Hayatta kalmak için insan üstü bir performans göstermen gerektiğini sakın unutma. En iyi nişancı olursan, sen de oyunda daha uzun süre kalabilir, bu inanılmaz müsabakayı kazanabilirsin. Android survival oyunları arasında en iyilerinden biri olan bu oyunu eğer denemediyseniz hemen indirin. İyi oyunlar dileriz.

Live or Die Survival APK Son Sürüm İndir

En iyi hayatta kalan birisi bile hazırlıksız bir şekilde zombilerle çevrelendiği an başı belada demektir. Kendini geliştir, eşya yapımını geliştir, silah ve zırh kullanma yeteneklerini geliştir, zombileri öldürme yeteneklerini gelişir. Yani kısaca hayatta kala becerini geliştir. Hayattan kaldığınız her günün sizi bir önceki güne göre daha da geliştirdiği, koştuğunuz her kilometrenin sizi hızlandırdığı zevkli bir oyun. Kullanılmayan organ körelir denir ya hani. Önüne çıkan zombileri ister yumrukla, ister kes, ister alınlarının ortalarına birer kuruş yerleştir. Etraftan topladığın malzemelerle kendi silah ve zırhlarını oluştur. Silah kullanma becerisinin yanı sıra, zanaatkârlığın da hayatta kalmak için zorunlu olan bu oyunu oynarken bütün yeteneklerinizi sonuna kadar kullanmanız gerekecek.

Live or Die: MOD APK

Sadece cephane bulup bunları zombilerde harcamanın ötesinde, iyi bir şekilde sığınak bulup korumak ve eşya yapma becerileri de hayatta kalmanıza yardım edecek. Silah ve zırhlarınızı imal etmek ve sığınak kurmak için bir sürü kaynağa ihtiyacınız olacak. Bunları toplamak için zombilerle dolu ıssız bir dünyada geçen Live or Die: Survival APK oynarken kendinizi oyunun atmosferi içinde kaybedeceksiniz. Bunun gibi diğer çok az oyunda kendinizi atmosferine kaptırdığınız bu oyunu elinizden bırakırken zorlanacaksınız. Fırsatlar ve riskleri karşılaştırıp ya hep ya hiç mantığı ile oyun boyunca adrenalin tavanda.

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir