Magic Touch: Wizard for Hire Hile Mod Apk İndir (v1.8)


Magic Touch: Wizard for Hire Para Hilesi İndir, Magic Touch: Wizard for Hire Hile Mod Apk İndir, Magic Touch: Wizard for Hire Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Magic Touch: Wizard for Hire Adıyla Playstore listesinde yer alan oyunun oyun mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun atmosferi ilgi çekici olmasıyla birlikte sizi sürükleyecek diyebiliriz.
1.8 versiyonu MOD yapılmış olup kısıtlı olabilecek herşey kaldırılarak oyunun zevkini daha fazla alabileceğinizden eminiz. Oyunda istediğiniz herşeyi para kasmadan satın alabiliyorsunuz. Buda size oyundan daha fazla zevk alacağınıza işaret.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Magic Touch: Wizard for Hire Playstore’de Arcade kategörisinde listelenen oyunun indirilme rakamları 5.000.000 – 10.000.000 civarına erişmiş. Oyunu Kodlayan Nitrome Mobil oyun severlerin ilgisini çekerek oyun severlerin beğenisini toplamış.
Oyunu 169.686 Oyuncu puanlama yapmış., Beş yıldız üzerinden 4,5 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 7.843 oya sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 14 Eylül 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 ve üzeri.
Arcade Kategörisinde listelenen oyun görsel olarak standartları karşılıyor diyebiliriz. oyun başlarda zorlayıcı olabilir ama oynadıkça kolaylaşarak daha fazla zevk alacağınızdan eminiz. Oyun hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. iyi eğlenceler!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

  1. Emre Görkem YAKIŞIR

    Çooooooooooooooooooooooookkkkkkkk Zor ama güzel

  2. Harika Rekorum 102

  3. Normal modda oynayın 70 adamı öldürünce boss yani agır abi geliyo bilmem kactane balonu var görünce ağlarsınız NOT:ben öldürdüm

  4. Bayıldım,tek kelimeyle müthiş

  5. Çok eğlenceli bir oyun şimdilik rekorum 678 cok ilerledim ama telefonda oynasam bu kadar iyi yapamazdim tablet ekrani buyuk oldugundan daha yavas ilerliyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir