Mahjong Treasure Quest Hile Mod Apk İndir (2.14.4)


Mahjong Treasure Quest Hilesi İndir, Mahjong Treasure Quest Para Hilesi İndir, Mahjong Treasure Quest Mod Apk Download, Mahjong Treasure Quest Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Mahjong Treasure Quest İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
2.14.4 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Mahjong Treasure Quest PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan VIZOR APPS Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 168.497 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,6 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 2.449 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

8 yorumlar

  1. Mükemmel

  2. Muhteşem kafami dinlendiriyo mukemmmelll

  3. Ya oyun mükemmel ötesi bayıldım çook tavsiye ederim. ????

  4. Aysun Şentürk

    Türkçe dil seçeneği olsa daha da güzel olur… bir de facebook a yönlendiriyor altın kazanmak için ama girince hiçbirşey yapamıyorum neden

  5. Guzel oyun

  6. Bayıldım çok zevkli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir