Major GUN : War on terror Hile Mod Apk İndir (3.9.8)

Major GUN : War on terror Hilesi İndir, Major GUN : War on terror Hile Mod Apk İndir,Major GUN : War on terrorMod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Major GUN : War on terror Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
3.9.8 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Major GUN : War on terror Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan byss mobile Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 45.302 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 3.203 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Teröristler, manyaklar ve psikopatlar bugünün dünyasını tehdit etmektedir. Onları vurman, imha etmen, parçalaman gerek (ya da onları kaybolmaları için başka şekilde ikna etmen gerek). Cephaneliğimize muhteşemliğine doyamayacaksın: makineli silahlar, tüfekler, av tüfekleri, el bombaları, keskin nişancı tüfekleri… artı başka öldürücü eşyalar. Beklediğin her saniye terörist gruplar güçleniyor ve limanları, metroları, petrol kuyularını ele geçiriyorlar… Hareket geç! Lanet olası indir düğmesini tıkla ve intikam al!

Bağımlılık yapan Arcade tarzı bir oyun olan ve sana en iyi sınırsız silahlı atış tecrübesini yaşatacak olan MAJOR GUN oyununu çok seveceksin!
Teröre karşı tek kişilik ordu olarak mücadele ederken yeteneklerini geliştir. Harika silahlardan oluşan cephaneliğini yükselt ve göreve en uygun olanını seç. Keskin nişancı tüfekleri, av tüfekleri, hafif ve ağır makinalı tüfekler – hepsiyle oynayabilirsin.

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Major GUN : War on terror Hile Mod Apk İndir (3.9.8) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply