Marvel Puzzle Quest Hile Mod Apk İndir (v141.423541)


Marvel Puzzle Quest Hilesi İndir, Marvel Puzzle Quest Para Hilesi İndir, Marvel Puzzle Quest Mod Apk Download, Marvel Puzzle Quest Mod Apk İndir Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin
Marvel Puzzle Quest İsimli Bulmaca oyunu Playstore’da adını yazdırmış mobil oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış. Oyunu sitemizden virüssüz ve bağlantı hızınızın kapasitesi hızında hızlıca indirebilirsiniz.
141.423541 versiyonunu Paylaşmış olduğumuz APK MODlanmış olup hileli halde çalışmaktadır. Bulmaca oyunun sürükleyici olmasıyla birlikte bazı yerleri can sıkabiliyor kısıtlanmış yerlerde kısıtlamalar kaldırılarak hileli hale getirilmiştir. hileli versiyonla oyunun tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Marvel Puzzle Quest PlayStore’da listelenen oyunun indirilme rakamı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan D3 Go! Oyun severleri zorlasada beğenisi kazanmış diyebiliriz.
Oyunu 288.531 Oyun sever değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü oy veren oyun severlerin sayısı ise 16.742 civarında oya sahip.
Bulmaca oyunlarının güzel tarafı sürükleyici olmakla birlikte çeşitli aşamalardan geçmek zorundasınız.. Bulmaca oyunlarının çoğunda online olmaları tercih ediliyor. En güzel bulmaca oyunlarına ve diğer bütün güncellemelere ulaşmak için, sitemizi takip etmeye devam edin. Bulmaca kategörisinde yer alan oyun hakkında yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum. İyi eğlenceler dilerim!

Play Store Oyun Açıklaması

Spider-Man (Örümcek Adam), Captain America (Kaptan Amerika), Wolverine ve Hulk gibi Super Heroes (Süper Kahramanlar) ile oynayarak, çok aşamalı eşleştirme oyunları boyunca yapacağın mücadelelerle zafere doğru ilerle.Marvel çizgi romanının ve Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları), X-Men, Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) ve the Avengers (İntikamcılar) filmlerindeki karakterler ile savaş!Marvel karakterlerinden oluşan Thor, Iron Man (Demir Adam), Deadpool (Ölü Havuzu), Daredevil (Korkusuz) ve diğer Super Heroes’un (Süper kahramanlar) da yer aldığı uzun listedeki Marvel karakterleri seninle bir mücadeleyi bekliyor!

Marvel Universe, yeni RPG üçünü eşleştirme oyunu Marvel Puzzle Quest’te hayata geçiyor! Derin RPG seviye atlama, oyuncuya karşı oyuncu turnuvaları, ittifak kurma ve çok daha fazlası ile en sevdiğin Süper Kahramanlar ve Süper Kötüleri bir araya getiren bu eşsiz üçünü eşleştirme yapboz savaşında birliğe katıl.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

5 yorumlar

  1. Updates We are sick Of updates, u deserved 1, I couldn’t See 0..and with the New updates lots of commercials

  2. Barbaros Yılmaz

    Gümüş yıldızlı kahramanları nasıl yapıyoruz ?

  3. Oyun acilmiyo ne düzeltin şunu güncelleme çok kotu

  4. Oyuna Türkçe dil getiremediler. Paraları yok herhalde senelerdir.

  5. Internetsiz oynanmaması nedir yaw?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir