Maze Runner: The Scorch Trials Hile Mod Apk İndir (v1.0.13)


Maze Runner: The Scorch Trials Hilesi İndir, Maze Runner: The Scorch Trials Hile Mod Apk İndir, Maze Runner: The Scorch Trials Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Maze Runner: The Scorch Trials Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.0.13 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

PIKPOK Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 1.000.000 – 5.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan PIKPOK Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 32.670 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 2.526 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 26 Nisan 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

3 yorumlar

  1. Cokkk güzel 1. Olanı o kadar güzel değil ama bu cok güzel hep farklı bolum ve ilginc yerler çıkıyor kesinlikle yükleyin

  2. Arkada ki sandık nasıl acılıyooo şifre istiyoo şifreyii nasıl bulucaz bilgisi olan varmı

  3. Yusuf Songun J

    Beyendim Bu oyunu istiyordum ve byldum yasasinnnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir