MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game Hile Mod Apk İndir (2.3)


MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game Hilesi İndir, MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game Hile Mod Apk İndir, MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.

Oyunu İndirin

MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game ismiyle ön plana çıkarılan bu oyunu, sitemiz üzerinden temiz bir dosya olarak indirebilirsiniz. Direkt sunucularımız üzerinde olan bu oyun, doğrudan sizlere sunulduğu için, keyifli bir kullanım detayı sunuyor. Ön plana çıkarılan pek çok seçenek için, doğrudan indirme yapmanızı öneriyoruz. Ekstra virüslü sayfalar açılmadan ve sizler için zaman kaybı olmadan, oyunu kolaylıkla indirmek için birkaç tıklama yeterli olacaktır.
2.3 versiyonu özel olarak modlanmış olan oyunun, hileli versiyonu da çıkmıştır. Bu sayede özel modlar yardımı ile oyun gayet etkin ve bir o kadar da keyifli hale getirilmiştir. Oyunun hileli versiyonunda ise zaman geçirme konusunda gayet keyifli dokunuşlara ulaşabilir, çok keyifli tatlar alabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
MazeMilitia: LAN, Online Multiplayer Shooting Game Play Store üzerinde sunulan bu kategori Aksiyon ve Macera kategorisi olarak oldukça çok beğeniliyor. Aksiyon ve macera tutkunlarının olmazsa olmaz oyunları listesinde yer alacak olun oyun için, şimdiden yoğun bir talep var. Ayrıca bu oyunun şu ana kadar ki indirilme sayısı da hiç azımsanmayacak derecelerde. Mevcut indirilme sayısının 500.000 – 1.000.000 ortalamasında olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun yaratıcısı XSQUADS Shooting Game harika bir iş başarmış.
Oyunu 4.095 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısı da 514 oya sahip.

Play Store Açıklaması

Çok oyunculu multiplayer oyunuyla Savaş oyunu! Burada tam teşekküllü, güç dolu LAN ve çevrimiçi çok oyunculu Savaş oyunu, MAZE MILITIA sunuyoruz. 2017 yılının en iyi aksiyon oyunu olan gerçek rakiplerle savaşın.

En iyi ücretsiz aksiyon oyunu 2017’yi oynayın ve yaşayın. Çok oyunculu oyunda Savaş becerinizi göstermek için dünyanın dört bir yanındaki gerçek rakiplerle vurun. PvP oyununda çevrimiçi ve LAN multiplayer savaşının özel özellikleri ile birlikte gelir. Sadece rasgele oyuncular değil aynı zamanda Facebook’tan arkadaşlarınızla bu heyecanlı aksiyon savaşı oynamaya davet edip takımlaştırabilirsiniz.

Çevrim içi oyun modunda olduğu kadar çevrimiçi birden çok labirentte gerçek saldırganlarla savaşalım. FPS ile savaş alanına adım atın, oyuncu tarafından gerçek zamanlı olarak değişebilen üstten kamera görüntüsü olan 3. kişi atıcı. Dinamik Savaş oyun deneyiminizle birlikte hareket çubuklarını kaldırın.

Oyundan Görüntüler

 

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir