METAL SLUG ATTACK Hile Mod Apk İndir (v3.2.0)


METAL SLUG ATTACK Para Hilesi İndir, METAL SLUG ATTACK Hile Mod Apk İndir, METAL SLUG ATTACK Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

METAL SLUG ATTACK adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

Metal Slug Attack oyunu daha fazla detaya ve aksiyona sahip. Oyunda ordunuzu oluşturuyorsunuz ve sizlere saldırmakta olan düşmanlara karşı çıkıyorsunuz. Çok miktarda düşmanınız bulunuyor ve bu oyunda hem savunma hemde atak yaptığınız için dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi halde savaşları kaybedebiliyorsunuz ve yenilgiye uğruyorsunuz. Hem askerler çıkaracaksınız hemde sizleri daha iyi savunabilecek tanklar üreteceksiniz.
Tamamen eş zamanlı gerçek oyuncularla oynanabilir bir omurga üzerine kurulu olduğundan METAL SLUG ATTACK çok daha eğlenceli bir içeriği bizlere sunuyor. Görevler boyunca kazandığınız eşyaları geliştirin ve bunları biriminizi geliştirmek için kullanın. Askeri gücünüz tamamen sizin elinizde ve dilediğiniz strateji üzerinde oluşturabilirsiniz.
Oyunun 3.2.0  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
METAL SLUG ATTACK Oyunu  indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan SNK CORPORATION güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 99.371 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 9.985 oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 22 Mart 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; {PEGI} Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Play Store Oyun Açıklaması

◆Zaten’ten fazla indirme yapıldı 8 Dünyada milyon kere!◆
Dünyada hit olan “METAL SLUG DEFENSE”ın devamı en sonunda geldi!
“METAL SLUG ATTACK” birden çok gelişme ile savaşa katılıyor!

OYUN ÖZELLİKLERİ HAKKINDA
▼Basitleştirilmiş kontrol!
SNK PLAYMORE’un efsanevi oyun serisinde en son sahneye çıkardığı “METAL SLUG ATTACK”, kolay kontrolü ile herkes tarafından oynanabilen ve 2D nokta-piksel karakterlerin sorunsuzca hareket ettiği ve birbiriyle savaştığı bir kale savunma oyunu! Ayrıca, yeni eklenen ”Destek Sistemi” özelliği oyunculara daha derin stratejiler ve daha çok eğlence sunuyor!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

2 yorumlar

  1. 46. Seviyedeyim oyuna giremiyorum bu ne ya! Kimse yüklemesin oynamasin.

  2. Spray and Pray

    İndirin pişman olmazsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir