MewSim Pet Cat Hile Mod Apk İndir (v1.4.0)


MewSim Pet Cat Para Hilesi İndir, MewSim Pet Cat Hile Mod Apk İndir, MewSim Pet Cat Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

MewSim Pet Cat isimli Oyunu sitemiz üzerinden hızlı ve direkt telefonunuza kurabilirsiniz. Bu oyun, klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor.
1.4.0 versiyonu modlanmış olup birçok şey limitsiz hale getirilmiştir. Klasik oyunları hileli olarak oynamak hoşunuza gitmez mi? Eminiz ki hileli versiyonunda tadını kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

MewSim Pet Cat Play Store’da Klasik Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan Dynamic Pixels gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 334.732 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 22.928 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 17 Ocak 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0 ve üzeri.

Değerlendirme

“Klasik oyunlar kategorisinin en sevilen oyunlarından olan bu oyun, sizi geçmişinize götürecek ve nostaljik anlar yaşayacaksınız. Bu yüzden çok daha farklı ve özel olanı sizin için derliyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden güvenli olarak bu oyunu indirmeniz ve yüklemeniz olacak. Ardından rahatlıkla oyunu istediğiniz modda ve biçimde oynayabileceksiniz.”

 

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Dream League Soccer 2019 Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT En çok аrаnаn oyunlаrdаn bir tаnesi Dream league Soccer 2019 аpk …

2 yorumlar

  1. Sudenaz Cırık Cırık

    Yiyecekler parali oldugu icin 1yildiz kirdim gerisi guzel????

  2. Bülent Ölmez

    Ben oyunu sevdim ama masıl tuvaletini yapacağını bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir