Might and Mayhem: Battle Arena Hile Mod Apk İndir (v3.01)


Might and Mayhem: Battle Arena Para Hilesi İndir, Might and Mayhem: Battle Arena Hile Mod Apk İndir, Might and Mayhem: Battle Arena Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Might and Mayhem: Battle Arena adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.
Oyunun 3.01  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Might and Mayhem: Battle Arena Play Store’da Strateji Oyunlar kategörisinde yer alan oyunun indirilme sayısı 10.000 – 50.000 civarında. Oyunun yapımcısı olan KizStudios gayet başarılı diyebiliriz. Çünkü bu tarz bir oyunu ancak bu kadar seven bir yazılımcı ekibi hazırlayabilirdi.
Oyunu 1.907 kişi değerlendirmiş, Beş yıldız üzerinden 4,1 yıldız almış. En kötü değerlendirme veren sayısıda 214 oya sahip.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 28 Şubat 2018. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.1 ve üzeri.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Call Of Duty Mobile Hile Mod Apk İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT Call of Duty Mobile ile efsanevi oyun serisinin mobil oyunu resmi …

4 yorumlar

  1. Faruk Parlam

    Oyundan atıyor

  2. Turn based combat Just a pathetic game type

  3. Sinan Guleryuz

    Super

  4. Sayın yapımcı oyunu actiktan sonra cinematik sonunda oyundan atiyor ilgilenirseniz sevinirim eglenceli oyuna benziyo o zaman 5 yildiz veririm kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir