Minecraft Apk İndir v0.15.90.8

Minecaft Hile Apk indir, Minecaft Mod Apk indir, Minecraft Apk indir, Minecraft ücretsiz indir, Minecraft Apk Download sayfasını inceliyorsunuz.

Oyundan Video

Oyun Hakkında Yorumlar

Dünyaca ünlü olan Minecraft oyunu inşa etme ve hayatta kalma oyunudur. Oyunu oynarken stratejik ve yaratcılığınız gerektiğinden oyunun her geçen dakikada dahada zevkli hal alıyor.

Minecraft Sadece PC oyunlarında değil Mobil Android telefonlarda sık sık aranan ve satın alınan bir oyun. sitemiz üzerinden bunu ücretsiz olarak apksını indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

v0.15.90.8 Versiyonu mod apk’dır. nedir mod apk? oyun içerisinde geçen sanal paralar limitsiz hale getirilmiştir. yani ekstradan para kasmadan herşeyi satın alabilir inşaa edebilirsiniz.

Ayrıca Minecraft Playstore’da Şubat ayı itibariyle türkiyede 24.99 TL‘den satılmakta.

Oyunun PEGI standartı 7 yani her yaşa uygun oyun olduğu belirtilmiş herkesin oynayabileceği oyun türü.

İstatiklerle Minecraft

Playstore indirilme rakamlarına baktığımızda 10.000.000 – 50.000.000 indirilme var. Oyunun yapımcısı “Mojang” pc versiyonu Minceraft’dan farksız olarak yapmış ve çok beğeni aldığı tepit edilmiş.
Oyunu değerlendiren sayısı 2.079.975 bu oyuna kaç yıldız verirdiniz sorusu sorulmuş ve ortalaması 4.5 yıldız. bu rakam birçok oyun ortalamasının üzerinde diyebiliriz. Kötü yorum yapan minecraft oyuncularıda 127 bin küsürlerde.

Genel bir bakış attığımızda oyunun başarılı olduğu çok açık. kötü yorumları yoktan gelsek bile yeridir.

Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecraft hayatta kalma modu ile oyuna başladıysanız, amacınız etrafınızda bulduğunuz ağaçları yumruklayarak odun toplamak ve sonrasında topladığınız odunları işlenebilir tahtalara dönüştürerek kendi malzemelerinizi hazırlayabileceğiniz üretim tezgahınızı inşa etmek olacaktır. Sonrasında hazırlayacağınız kazma ile madencilik yaparak yeni üretim malzemelerine sahip olabilir ve oyunun ilerleyen bölümleri için gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Minecraft’dan Görüntüler

Oyun Hakkında istekleriniz talepleriniz olursa lütfen yorum yapın. bazı arkadaşlar oyunun hileli versiyonunu değil orjinal versiyon yani (hilesiz) versiyonunu yayınlamamızı istiyorlar. Sizce yayınlayalım mı? görüşlerinizi bekliyoruz.

APK NASIL KURULUR
Minecraft Apk İndir v0.15.90.8 Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

Leave a Reply