Mines & Magic Hile Mod Apk İndir (v1.0.49)

Mines & Magic Hilesi İndir, Mines & Magic Hile Mod Apk İndir, Mines & Magic Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Mines & Magic Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.0.49 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Fluik Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 100.000 – 500.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Fluik Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 3.055 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 3,6 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 590 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 7 Ekim 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 3: Bu etiketi taşıyan oyunlar neredeyse tüm yaş grupları için uygundur. İçerikteki komik figürler hayal ürünü olup çocukların bu karakterleri gerçek hayatla karıştırmaması gerekir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

APK NASIL KURULUR
Mines & Magic Hile Mod Apk İndir (v1.0.49) Oyunun Apk dosyasını indirelim. İlk defa indirenler telefonda uyarı alacaktır Bilinmeyen kaynak apksı olduğu için direk yüklemeyecektir.

Ayarlardan Bilinmeyen Kaynak Uygulamalarına izin ver demelisiniz. Oyunu Yükle butonuna basarak işlemi başlatın. Ardından oyunu aç dediğinizde işlem bitmiş olacaktır.

Kurulum Hakkında detaylı Bilginiz Yoksa Apk Kurulumu Konumuzu İnceleyin.

Hileli Apk indirdiğinizde direk hile aktif olacaktır. iyi eğlenceler dileriz.

BİLGİLENDİRME
Oyunun sadece apksını değil Data OBB dosyasını indirenler telefonunuzun dosyalarımına girin oyunun data ve obb dizinine atınız. ardından direk oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz apk bilinmeyen hata nedeniyle indirilemedi hatası veriyorsa dosyanın hatalı indiği anlamına gelmektedir. indirmeyi tekrarlayın.

Daha detaylı apk kurulumu için konumuzu inceleyin; Apk Kurulumu

8 Comments

  1. Baran Kelkitli 9 Ocak 2018
  2. Elsen Bagirov 9 Ocak 2018
  3. Mert Karkin 9 Ocak 2018
  4. İzgi Mertdin 9 Ocak 2018
  5. Bedirhan Yildiz 9 Ocak 2018
  6. oyun havuzu eğlencesi 9 Ocak 2018
  7. Hakkı Gençaydın 9 Ocak 2018
  8. berkehan Aydogan 9 Ocak 2018

Leave a Reply