Minigore 2: Zombies Hile Mod Apk İndir (v1.28)


Minigore 2: Zombies Hilesi İndir, Minigore 2: Zombies Hile Mod Apk İndir, Minigore 2: Zombies Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Minigore 2: Zombies Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.28 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Mountain Sheep Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 5.000.000 – 10.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Mountain Sheep Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 431.777 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,4 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 25.631 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 26 Mayıs 2017. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.0.3 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

4 yorumlar

  1. Yüklemenizi tercih ederim 10 numara 5 yıldiz

  2. Gerçekten güzel! Üstüne harika! Zevzeklik istemem indirin! Erkekseniz indirin! Lütfen indir! Baş harfleri oku!

  3. Beğenmedim clans oynayan mobile legend oynayan biriyim tel zerre kasmıyor 22 den sonra bozuldu sildim başa döndüm aynı yerlerde oyun geçiyor sıkıcı bir atraksiyon yok yuklemeyin.

  4. Oyun Aşırı Güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir