MMA Manager Hile Mod Apk İndir (v1.0)


MMA Manager Free Para Hilesi İndir, MMA Manager Free Hilesi İndir, MMA Manager Free Hile Mod Apk İndir, MMA Manager Free Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Spor tarzı oyunları beğeniyorsanız sizin için ilgi çekici oyun olabilir. Oyun Spor kategörisinde yer alıyor. Hareketli ve sürükleyici oyun olduğundan tavsiye ediyoruz.

MMA Manager Free adını taşıyan Oyun son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor. Özellikle yeni nesil mobil cihazlarda pek çok kişinin oynadığı ve güncellemelerini beklediği bir oyun diyebiliriz. Spor konusunda kendinize güveniyor iseniz, bu oyun ile başarınızı kanıtlayabilirsiniz.

Oyunun 1.0 versiyonu MOD yapılmış olup para ve altın benzeri olan kısıtlamalar sınırsız hale getirilmiştir. oyunun hileliden farkı yoktur.

İstatiklerle MMA Manager Free Oyununu Değerlendirdik.
MMA Manager Free Oyunun Playstore indirilme rakamı 100,000+ civarında. zamanla oyun geliştiği müddetçe artacağından eminiz. Oyunun Kodlayıcısı Bit By Bit Games Limited güzel bir oyun ortaya çıkartmış.
Playstore’da oyunu 4834 kişi değerlendirmede bulunmuş, Oyunu Oylamalarını incelediğimizde 5 yıldız üzerinden 4.4 oy almış. kötü değerlendirme veren sayısıda civarında oya sahip.

Oyunun son güncellenme tarihi Temmuz 29, 2016. PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 4.4 üzeri.

Değerlendirme

Spor Oyunları kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Red Ball 3 Hile Mod Apk İndir (1.0.10)

   İNDİRME SAYFASINA GİT Red Ball 3 Para Hilesi İndir, Red Ball 3 Hile Mod Apk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir