Modern Sniper Hile Mod Apk İndir (v1.10)


Modern Sniper Hilesi İndir, Modern Sniper Hile Mod Apk İndir, Modern Sniper Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Modern Sniper Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.10 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.

Candy Mobile Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 50.000.000 – 100.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Candy Mobile Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 1.013.154 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,2 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 77.176 civarında.”

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi 10 Nisan 2016. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 16: Oyun içerikleri daha belirgin ve bir kademe daha fazla olarak cinsel içerik, tütün ve uyuşturucuya özendirme ve daha kötü bir dil ile argo içerikleri ihtiva eder. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.1 ve üzeri.

Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.”

Play Store Oyun Açıklaması

Nişan alın! Ateş edin! En iyi FPS oyunu olan Modern Nişancı, tehlikelerle sizde heyecan uyandıracak!

Modern bir nişancı olarak her açıdan bakıldığında, seçkinler seçkinisiniz. Modern toplumun karanlık kenarlarında yürürken her an tehlikelerle dolu silah savaşı ve suikastle karşı karşıya gelme ihtimaline karşı hazır olmanız lazım. Bazen bir cadde dolusu asker temizlemeniz lazım, bazen bir vuruşla tek bir hedef kişiyi öldürmeniz lazım. Atıcılık becerinizi göstermek ve her göreve meydan okumak için her türlü yüksek kaliteli nişan tüfeği en iyi yardımcınızdır,

Haydi, düşmanların kafalarını patlatmak için şimdi nişan tüfeğinizi kaldırın!

Oyun Özellikleri
– 50 çeşit seviye meydan okumanızı bekliyor
– Gerçek gibi üç boyutlu model
– 6 farklı tarzdaki dekor
– 7 gerçek silahtan alım yapabilirsiniz veya yenileyebilirsiniz

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

7 yorumlar

 1. Selena Guzelllll bütün her seyi kazandim golge kullanıcısı gordunu? Bayy♡♡

 2. Onur Demirkol

  Co güzel ama bazen donuyo bazen Yani baen

 3. Abicim güzel bi oyun oynuyoruz reklam veriyor bu oyundada reklam var reklamlı oyunları hiç kimse sevmez size dediğim şu reklamı kaldırın dahada çok kulanıcı kazanın reklama ihtiyac yok yani

 4. Yahyah durmaz O senin dediğin mobil hattaki hiç bir özeline bakmıyor korkmadan indirebilirsin anladınmı??!

 5. aslihan öztaş

  Güzel Oyun güzel ama bomba olsa daha güzel olurdu

 6. Şerefsiz indirmeyin sakın altınları çalıyor adam ölmüyor kimi zaman oyunda 4 defa kafa sıktım. .

 7. Muratcan Kahraman

  Oyun güzel ama adamları adamların silaha bak bizimkine bak bu oyuna taramalı silh gelmeli gelene kadar 1 yıldız bırakacm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir