Modern Strike Online Hile Mod Apk İndir (1.20.4)


Modern Strike Online Hilesi İndir, Modern Strike Online Hile Mod Apk İndir, Modern Strike Online Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyunu İndirin

Modern Strike Online Adıyla ünlenen oyun, mobil oyun severlerin dikkatini çekiyor. Oyunun Görüntülerini incelediğimizde oyun severlere güzel anlar yaşatabilecek oyun diyebiliriz.
1.20.4 Versiyonunu modlu apk versiyonunu sitemizden direkt indirebilmeniz mümkün. Modlanmış versiyonu oynarken oyunun tadını farklı alacağınızdan eminiz. Oyun içi limitli olan herşey limitsiz hale getirilmiştir.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Modern Strike Online Oyun yapımcısı Play store’da Oyunu incelediğimizde iyi yönde oylamalar aldığını söyleyebiliriz. Aksiyon macera kategörisinde yer alan bu oyun kötü yorumlarda almamış değil.
“Oyunun indirilme sayısını incelediğimizde 10.000.000 – 50.000.000 civarında. Oyun Yapımcısı olan Game development ltd Play Store’da dikkat çekici oyun yapmayı başarmış ilgisini çekiyor diyebiliriz. “Oyun istatiklerini incelediğimizde 611.709 oyun sever değerlendirmede bulunmuş.” “Beş yıldız üzerinden 4,3 yıldız almış. Kötü değerlendirmede bulunan oyun severlerin sayısı 62.200 civarında.”
Aksiyon Kategörisinde yer alan bu oyun zamanla yüksek indirilme sayısına ulaşarak oyun yapımcısının oyunu daha güzel hale getireceğinden eminiz.
Play Store Oyun Açıklaması

Google Play Ramazan İndiriminden yararlan: Oyun parasıyla alınabilecek bütün öğeler %50 daha ucuz!
Action online silah savaş oyunları! muazzam çok oyunculu FPS bullet sniper!

Modern grafikler ve dinamik çok oyuncu savaşları ile çevrimiçi kooperatif nişancı oyunu.

Eski günlerin kontr-terör aksiyon oyunlarını unutamayanlardan mısın? Sana iyi haberlerimiz var! Ücretsiz çevrimiçi Android çok oyunculu nişancı oyununu yeniden tanımlamaya geliyoruz. Ağzınızı açık bırakacak grafikler ve düşük özellikli cihazlarda bile sorunsuz çalışacak bir optimizasyon. Silahlı çatışma bu bahar akıllı telefonlarda başlıyor! Modern Strike Online’ın savaş meydanlarında ön saflarda yerini al! Düşmana aman verme, şimdi baskın vakti!

– 6 savaş modunun yanı sıra arkadaşlarınla birlikte oynamak üzere kendi kurallarınla kendi sunucunu oluşturabilme olanağı online savaş oyunları!

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

WOR – World Of Riders Mod APK İndir

   İNDİRME SAYFASINA GİT WOR – World Of Riders Mod APK İndir, World Of Riders …

5 yorumlar

  1. Hüseyin Terzi

    ŞU DONMA OLAYINI COZERSINIZ COK GUZEL.AYRICA ALDIGIM SUSTURUCU HICBIR ISE YARAMIYO 1 AYDIR ONU ALMAYA CALISIYORUM.VE HERSEY COK PAHALI

  2. Silahların nasıl yükseltiyoruz yükseltme poğan kullanıyorum başarısız diyor Lütfen bir cevap bekliyorum

  3. Oyun 30 lv e kadar hep 0 10 arası 10 20 arası rakip çıkarırken şimdi neden 30 40 arası rakip cikmiyodu 40 ustu rakipler geliyo 4 sniper mermisiyle ölmüyolar eşitlik gelsin şu oyuna

  4. Son guncellemeden sonra silah yükseltme yapamadım en az 20 silah yükseltme yapabilecekken her defasında başarısız oldu diyip hakkımı bitirdim

  5. ARkadaşlar ben armadaşımla tek teke oynamak istiyorum bu nasıl oluyor ? İphone 5 arkadaşımda. Nasşl 2 miz oynaya biliriz bir birmize karşı lütfen yardım edin yanıtlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir