Monster Defender Hile Mod Apk İndir (v1.2)


Monster Defender Para Hilesi İndir, Monster Defender Hile Mod Apk İndir, Monster Defender Mod Apk Download Sayfasındasınız.

Oyun Hakkında

Monster Defender adını taşıyan strateji oyunu sitemiz üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. Strateji oyunlarının bağımlılık yapma olasılığı yüksek olduğundan zevk alma ihtimaliniz var. Oyun zihinsel konularda sizlere oldukça büyük artılar sunacaktır. Zihninizi çok daha etkin, çok daha verimli kullanarak, yeni hamleler yaratmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sürükleyici oyun diyebiliriz.

“MobileCraft” tarafından tasarlanmış bir strateji oyunudur. Oyunda yeni canavarlar türüyor ve bunlar çok fazla ve kötü niyetliler! Böyle bir durumda kötülüğe karşı durabilecek birine ihtiyaç var ve sende oyunda kötülüğe karşı duran bir kahraman olacaksın. Oyunda ki amaçlarından biri de kaleni savunup topraklarını canavarlardan korumak olacaktır. 3 farklı kendinde has özelleştirilebilir silah, 5 farklı büyü çeşidi ve 5 farklı benzersiz mekan oyunda seni bekliyor. Sende topraklarını ve kaleni kötü canavarlardan korumak için stratejini yap ve oyununu stratejine göre oyna
Okçu ile büyücü ile de onları hızlı bir şekilde püskürtebilirsiniz. 500’den fazla seviyenin bulunduğu oyunda 20 farklı canavar ırkı bulunuyor ve bunların içinde 4 tanesi de patron! 50’den fazla becerilerilerinin bulunduğu oyunda karakterlerinizin becerilerini geliştirecek böylece düşmanlarınıza karşı daha üstün konumda savaşabilirsiniz.

Oyunun 1.2  versiyonu modlanmış olup çeşitli kısıtlamalar kaldırılmıştır. Bu sayede hileli hale getirilmiştir. Hileli versiyonunda tadını çıkarabilirsiniz.

İstatiklerle Oyunu Değerlendirdik.
Monster Defender Oyunu  indirilme sayısı 500,000+ civarında. fena değil gibi, zamanla dahada artacağından eminiz. Oyunun yapımcısı olan MobileCraft güzel bir oyun ortaya atmış diyebiliriz. Bu yüzden, çeşitlilik ve farklılık konusunda kesinlikle öneriyoruz.
Oyunu 34667 kişi değerlendirmiş, Rated 4.3 stars out of five stars. En kötü değerlendirme veren sayısıda oya sahip.

Ayrıcalıklı bir strateji oyunu ile, zihninizi en önemli şekilde konsantre edebilir ve bu oyunda keyifli zamanlar geçirerek güzel başarılara ulaşabilirsiniz.

Oyunun Playstore’da son güncellenme tarihi February 28, 2015. Oyunun PEGI standartını incelediğimizde; PEGI 7: İçerik olarak PEGI 3 ile aynı olmakla beraber bazı içerikler küçükleri korkutabilir. Oyunun Desteklediği Android Sürümü ise 2.3 and up.

Değerlendirme

Klasik oyunlar kategörisinde olan bu oyunun zamanla yapımcı tarafından daha iyi yerlere getirileceğinden eminiz.

Oyun sizce neye göre iyi neye göre kötü? yorumlarınızı bekliyoruz.

Oyundan Görüntüler

Hakkında: Panzehir

Hergün Android Oyun Hilesi ve Oyunlar Paylaşıyoruz. Takip etmeyen çok şey kaçırır.

Kontrol Ediliyor

Internet Cafe Simulator mod apk

İnternet Cafe Simulator APK v1.4 Farklı Bir Oyun

   İNDİRME SAYFASINA GİT Internet Cafe Simulator APK, Internet Cafe Simulator MOD APK, Internet Cafe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir